#1 2011-01-30 01:30:59

piegus95vip

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 1
Punktów :   

Mattis

Imię: Mattis
Wiek: 20
Płeć: Samiec
Partner: Brak
Ruja: Nie dotyczy
Ciąża:Nie dotyczy
Enklawa: Enklawa Samotnej Łzy
Ranga: Wojownik
Umiejętności:
Siła: 100
Spryt: 130
Życie: 100
Mana: 0
Charakter: Przyjacielski, Pełen życia, Przebiegły, Wrażliwy, Tajemniczy
Majątek: 50 pereł
Wygląd: Jego sierść jest śnieżno biała, na łapach ma jednak odbarwienia ciemno czarnych plam .Ma wydłużony pysk, oraz wypukłe zielone oczy.
Historia: Od dłuższego czasu sam przemierza pustkowia, góry, doliny,rzeki,lasy . Dlaczego ? Jeszcze parę miesięcy temu był ze swoją szczęśliwą watahą, lecz tamtej nocy coś się zdarzyło. Byłem młodym wilkiem bez doświadczenia, słyszał tylko wycie swojej rodziny ale sam pozostał głęboko w norze. On i paru innych. przeczekali wycie i wyszli dookoła widzieli tylko zakrwawione ciała swoich bliskich, Zdałem sobie wtedy sprawę że zostałem sam z kilkoma niedoświadczonymi, niemiłymi wilkami. Lecz to że ja byłem miły mnie zwiodło, bo wszyscy tylko nie ja znaleźli sobie własne watahy. Wszędzie bylem zasłany i wyrzucany. Nauczyłem sam se radzić w życiu Żywiłem się drobnymi pokarmami, resztkami a czasem owocami. Nauczyło mnie to wytrwania, ale dalej zostały we mnie moje mile wspomnienia zaufanej rodziny. Wędrowałem przez las a wręcz dzicz wszystko było porośnięte jakimiś kszaczorami ale mój widok przykuła woda. Dawno nie piłem tak czystej wody i nie zwracając na nic uwagę ruszyłem w jej strone. Nie interesowaly mnie kszaczory które mnie drapią ale woda, czysta woda, źródło.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wena.pun.pl www.powerrangersi.pun.pl www.narutokllub.pun.pl www.fifapowergames.pun.pl www.najlepszemotylki.pun.pl